Český porcelán z Dubí jíž více jak 130 let vyrábí tradiční originální Cibulák, který se stal symbolem českého porcelánu. Současná ochranná známka bývá umístěna na každém výrobku. Díky výpalu o vysoké teplotě a způsobu dekorace, která je na porcelán aplikována pod glazurou, můžete tento výrobek používat pro ohřev v mikrovlnné troubě i mýt v myčce nádobí. Glazura je tenký průhledný povlak na povrchu porcelánu. Cibuláková dekorace se z výrobku nikdy nesmyje.

Rychlé info
Sova, Cibulák, Český porcelán Dubí, 8,7 cm

Sova, Cibulák, Český porcelán Dubí, 8,7 cm

Není skladem
337 Kč
Tradiční porcelánová postavička sovy o velikosti 8,7 cm s originálním cibulovým vzorem. Český porcelán z Dubí, který stojí za výrobou…
Originální cibulák vs falešný cibulák - Co by jste měli vědět

Originální cibulák vs falešný cibulák - Co by jste měli vědět

S výrobou Cibuláku v čechách se začalo už v roce 1885 v porcelánce Dubí. Ale i dnes se těší velké oblibě napříč generacemi. Někdy je vystaven jako sváteční porcelán, jindy ho zase můžete najít zaprášený v krabici na půdě nebo ho můžete záhlédnou jako doplněk ve foodstylingové fotografii.

Věděli jste že sada porcelánu s originálním cibulovým vzorem pohozená na půdě může mít hodnotu klidně i několik desítek tisíc korun?