Kateřina Vítečková zaměřila svou bakalářskou práci na téma „Využítí nástrojů projektového managementu v praxi“. Jedná se o vlastnoruční výrobu, kdy jsou všechny svíčky svou barvou a esencí originální. Při výrobě těchto produktů bylo dbáno na kvalitu všech surovin, které byly pro zhotovení svíček použity.

Kateřina nás oslovila ke spolupráci, protože jedním z kritérii byla i volba vhodného skla vyrobeného v České republice. Pro projekt jsme vybrali dva typy sklenic. Jeden typ je z naši vlastní Royal Crystal kolekce, která je vyráběná ve Světlé nad Sázavou v sklárně Crystalite Bohemia a ručně dobrušovaná v naších dílnách na Vysočině. Pro druhý typ jsme vybrali sklenice na stopce také ze sklárny Crystalite Bohemia z kolekce Laura, bez dekoru.

Na výrobu svíček pak byl použit palmový krystalický vosk a svíčkový vosk doplňený o různé esence jako kokosové mléko, jasmín nebo magnólie. Svíčky jsou vyrobeny po jednom kuse v různých barvách a každá je vybavena dřevěným knotem. Svíčka hoří 15-20 hodin a objem broušených sklenice je 320 ml. Napoleónky pak mají objem 250 ml.

Cílem projektu je implementace výstupu na stránky e-shopu Royal Crystal s.r.o., který patří mezi přední prodejce českého skla u nás i v zahraničí. Výstupem projektu je tedy originální produkt v podobě svíčky ve skle od českého výrobce.

Projekt Kateřiny Vítečkové můžete podpořit zakoupením svíčky, učasti v anketě a nebo nám zanechat v diskusi zpětnou vazbu. Děkujeme.

Vstoupit do kategorie svíček