Svatební dary v roce 2021

Svatební dary v roce 2021

Plánujete nebo jste letos pozvaní na svatbu? Příprava svatebního dne, je vždy běh na dlouhou trať a zvláště v dnešní době je o to težší plánovat svatbu třeba půl roku dopředu. Podobně složitý ale může být i výběr svatebního daru, protože darovat obálku s penězi umí každý, ale vybrat krasný osobní dar to je kunšt.


Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Málo který chlap si v říjnu řekne, teď je ten čas jít do obchodu a vybrat dárek pro manželku, přítelkyni, maminku nebo sestru. Většina chlapů začne teprve koncem listopadu zběsile zjišťovat, jaký dárek pro ženu je vlastně ten pravý až nakonec v půlce prosince jde z obchodního centra, aby si vystál frontu na nějaký ten šperk. My jsme se rozhodli vybrat pár tipů z naši nabídky, které rozhodně potěší každou ženu.


Dárky pro muže

Dárky pro muže

Vybírat dárek pro chlapa není jen tak, ať už jde o partnera, tátu, bráchu nebo dědu. Někdy udělá radost i maličkost, jindy se chcete vytáhnout a šlápnete pořádně vedle. Vybírat z celé řady nových technologií nebo trefit správnou velikost oblečení, není jen tak. Ideální dárek je zároveň takový, který bude dělat radost roky, vždy si na vás vzpomene a zároveň se s ním může vytahovat před kamarády. My jsme vybrali něco pro opravdové fajnšmekry.