Již více jak dvě desetiletí přinášíme do interiérů svých zákazníků třpytivý jas prostřednictvím luxusních křišťálových svítidel, při jejichž vzniku se snoubí tradiční sklářská výroba s nejnovějšími technologickými postupy. To nám umožňuje pružně reagovat na potřeby zákazníků a vytvářet originální světelné projekty přímo na míru danému prostoru.

Mezi hlavní přednosti společnosti patří spolu s důrazem na tradici maximální otevřenost všem tvůrčím návrhům. Zákazník se tak díky otevřenému přístupu společnosti stává spolutvůrcem vlastního projektu. To vše za dodržení standardu vysoké profesionality návrhu, zpracování a konečné instalace. 

Kromě světelných projektů na míru nabízíme v současnosti širokou škálu cenově dostupných interiérových lustrů. Při výrobě používáme tzv. olovnatý křišťál, který jednotlivým komponentům dodává nebývalý lesk a hloubku. V našich kolekcích se můžete setkat i s třpytivými ověsy z dílny Swarovski.

Vyrábíme svítidla, která prozáří Vaše domovy i originální projekty do velkolepých interiérových prostor. Jedinečné křišťálové lustry ELITE BOHEMIA jsou ozdobou soukromých rezidencí, koncertních síní a dalších velkolepých prostor po celém světě.