Svatební dary v roce 2021

Svatební dary v roce 2021

Plánujete nebo jste letos pozvaní na svatbu? Příprava svatebního dne, je vždy běh na dlouhou trať a zvláště v dnešní době je o to težší plánovat svatbu třeba půl roku dopředu. Podobně složitý ale může být i výběr svatebního daru, protože darovat obálku s penězi umí každý, ale vybrat krasný osobní dar to je kunšt.


Dárky pro muže

Dárky pro muže

Vybírat dárek pro chlapa není jen tak, ať už jde o partnera, tátu, bráchu nebo dědu. Někdy udělá radost i maličkost, jindy se chcete vytáhnout a šlápnete pořádně vedle. Vybírat z celé řady nových technologií nebo trefit správnou velikost oblečení, není jen tak. Ideální dárek je zároveň takový, který bude dělat radost roky, vždy si na vás vzpomene a zároveň se s ním může vytahovat před kamarády. My jsme vybrali něco pro opravdové fajnšmekry.


Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Málo který chlap si v říjnu řekne, teď je ten čas jít do obchodu a vybrat dárek pro manželku, přítelkyni, maminku nebo sestru. Většina chlapů začne teprve koncem listopadu zběsile zjišťovat, jaký dárek pro ženu je vlastně ten pravý až nakonec v půlce prosince jde z obchodního centra, aby si vystál frontu na nějaký ten šperk. My jsme se rozhodli vybrat pár tipů z naši nabídky, které rozhodně potěší každou ženu.


Dárky pro děti

Dárky pro děti

S dětma je to občas těžký, nabídka dárků pro děti je tak široká, že vybrat pěkný dárek není problém, ale vybrat takový dárek, který bude dělat radost třeba i dlouhé roky? To už tak snadné není. Navíc každé dítě v jiném věku ocení něco jiného. Ale když už všechno máte a nevíte si rady co dál, tak se nechte inspirovat našim tipem na dárek pro vaše dítě.

Originální cibulák vs falešný cibulák - Co by jste měli vědět

Originální cibulák vs falešný cibulák - Co by jste měli vědět

S výrobou Cibuláku v čechách se začalo už v roce 1885 v porcelánce Dubí. Ale i dnes se těší velké oblibě napříč generacemi. Někdy je vystaven jako sváteční porcelán, jindy ho zase můžete najít zaprášený v krabici na půdě nebo ho můžete záhlédnou jako doplněk ve foodstylingové fotografii.

Věděli jste že sada porcelánu s originálním cibulovým vzorem pohozená na půdě může mít hodnotu klidně i několik desítek tisíc korun?


Outlet

Outlet

Může se stát, že najdete stejné zboží na e-shopu i v outletu s výrazně odlišnou konečnou cenou. V outletu jsou primárně staré zásoby, které nemusí být v originálním balení, nebo může být balení zastaralé či lehce poškozené.

Zboží je ale vždy nové a nepoužité. V outletu najdete výhradně značkové zboží českých skláren a porcelánek.