Určitě se najdou ženy, které kuchařka nebo nový robot do kuchyně potěší, ale i tyto ženy si určitě po čase stráveném v kuchyni rády odpočnou u televize nebo s knihou a doplní odpočinek třeba dobrým vínem. 

Věděli jste, že správná sklenička na víno nebo dekantér dokáže zvýraznit chuť i vůni oblíbeného vína? 

Připravili jsme pro vás malou inspiraci, se kterou rozhodně nešlápnete vedle.

.

 
Souprava sklenic na červené víno s karafou

Sklenic na víno je nepřeberné množství různých tvarů, úprav a velikostí, ale kvalitou se může málo která rovnat sklenicím vyrobeným v České republice, které celý svět zná pod označením Bohemia Crystal. A pokud by jste chtěli opravdu něco extra, tak najdete i sklenice zdobené křišťálovými kamínky Swarovski nebo Preciosa.

Když už jsme zmínili křišťály Preciosa, tak mnoho z vás se s tradiční českou značkou z Jablonce nad Nisou určitě setkalo. Preciosa patří mezi přední světové výrobce skla a navazuje na sklářskou tradici z roku 1548. A o tom, že ženy milují krásné, třpytivé drobností není pochyb.

V portfoliu Preciosy najdete šperky, dekorace a luxusní osvětlení. A jestli ženu určitě něčím neurazíte, tak to bude právě nějaký šperk s luxusně broušenými kamínky Preciosa.

 

Pevně věříme, že i doplňky do kuchyně mohou být potěšením, ale těmi se pravděpodobně zavděčíte po celý rok. Ale nezapomeňte se ještě podívat na bytové doplňky a dekorace z křišťálového skla. A když už vyberete nějakou tu vázu, nezapomeňte k ní přikoupit i pořádnou kytici.

 

A pokud by jste se přeci jen nevěděli trefit do vkusu, tak nejlepší variantou bude dárkový poukaz a nechte, ať si sami vyberou z naši široké nabídky českého skla a porcelánu.